У Рівному відкрили унікальну «Лікарню лікування ведмедиків»

Як навчити дітей не боятися лікарів? З «Бейбідок» – це можливо. Інноваційну методику виховання та лікування дітей активно впроваджують у Рівному. Коли півроку тому в місті відкрилась лікарня «Бейдідок», батьки зрозуміли, що лікування може бути не тільки професійним та якісним, а й веселим і приємним для дітей. А все тому, що у лікарні багато іграшок, мультики, а замість білих лікарняних халатів – весела уніформа з звірятами. Саме тому багато дітей просто не хочуть розлучатися з лікарнею. Команда «Бейбідок» не зупиняється на досягнутому та вирішила відкрити ще й «Лікарню лікування ведмедиків».

В день захисту дітей «Лікарня лікування ведмедиків» у Центрі дитячого здоров’я «БейбіДок» випустила перших юних лікарів, які здали свій перший медичний іспит. Під керівництвом талановитих Лікарняни клоунів “Червоні Носи” м. Рівне дітки не тільки лікували іграшкових ведмедиків (яких власноруч пошили волонтери Допомога армії – Рівне), а й у формі гри вивчили ази лікарського мистецтва. Таким чином «Бейбідок» довів аксіому – сучасна дитяча лікарня європейського зразка – це позитив, гарний настрій та здоров’я ваших дітей.

Проект «Лікарня лікування ведмедиків» працюватиме на постійні основі. З дітками та батьками проводитимуть регулярні ігрові заняття на важливі теми з лікування та профілактики захворювань, дотримання здорового способу життя.

ТОВ "Центр дитячого здоров'я Бейбідок"

м. Рівне, вул. Буковинська, 3

(067)170-74-54
(095)290-89-80

babyDoc_logo_s

Час роботи:

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 15:00
Неділя: Вихідний

Copyright 2019 babydoc.rv.ua ©  All Rights Reserved

Подзвонити
Cresta Facebook Messenger