У “БейбіДок” лікували ведмедиків та нагороджували переможців

Сьогодні ми нагородили переможців та учасників фотоконкурсу «Мій ведмедик». Всього лише за місяць ми отримали 117 заявок на участь. Оргкомітет конкурсу визначив шістьох переможців конкурсу: №28 Кирило Вознюк – «Like Ведмедик»; №41 Валерія Хоменко – «Найпопулярнійший ведмедик»; №6 Вікторія Куц – «Ведмедик читацьких симпатій»; №19 Віка Мамай – «Найцікавіша історія ведмедика»; №32 Кіра Брушко – «Найоригінальніше фото»; №57 Ілля Пиж – «Ведмедик-захисник». Переможці отримали іменні календарі, сертифікати на безкоштовне відвідування Рівненського зоопарку, Центру здоров’я та краси «АкваРай», подарункові сертифікати на медичні послуги у “Бейбідок” та книги “Як народжуються ведмедики” письменниці Татусі Бо.

У лікарні «БейбіДок» ми нагородили переможців та вручили призи учасникам конкурсу. Просимо забрати призи переможців у номінації “Найцікавіша історія ведмедика» Віки Мамай, володарку спецприза за першу подану заявку в конкурсі Каріну Горбань. Зробити це ви можете в будь-який робочий день на рецепції “БейбіДоку”. Також просимо всіх учасників забрати тут же гарантовані призи (хто цього не зробив сьогодні).
Нагадуємо, що всі учасники конкурсу отримують наліпки учасників, ексклюзивні ведмедико-розмальовки, абонементи на одне безкоштовне відвідування Центру здоров’я та краси «АкваРай», фірмові кульки «БейбіДок».

Сьогодні всіх учасників конкурсу розважали також Лікарняні Клоуни “Червоні Носи” м. Рівне, які провели навчальні заняття «Клініки лікування ведмедиків».

Найкращі партнери конкурсу – Рівненський зоопарк та АкваРай – Центр Здоров’я та Краси!

ТОВ "Центр дитячого здоров'я Бейбідок"

м. Рівне, вул. Буковинська, 3

(067)170-74-54
(095)290-89-80

babyDoc_logo_s

Час роботи:

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 15:00
Неділя: Вихідний

Copyright 2019 babydoc.rv.ua ©  All Rights Reserved

Подзвонити
Cresta Facebook Messenger