Результати голосування фотоконкурсу «Мій ведмедик»

Ми приємно вражені вашою активність та увагою до нашої лікарні та конкурсу. Всього лише за місяць ми отримали 117 заявок на участь. Оргкомітет конкурсу сьогодні в палких дебатах визначив шістьох переможців конкурсу.

Запрошуємо всіх цієї суботи, 6 жовтня, об 11:00 в лікарню «БейбіДок» на нагородження та вручення призів усім учасникам конкурсу. Крім того для всіх учасників конкурсу Лікарняні Клоуни “Червоні Носи” м. Рівнепроведуть навчальні заняття «Клініки лікування ведмедиків». Просимо учасників конкурсу попередньо підвертати свою участь: https://goo.gl/forms/49BTdMt27fkjaXU03

Отож переможці у Інтернет-номінаціях:

№28 Кирило Вознюк – «Like Ведмедик». Нагороджується абонементом на вісім безкоштовних занять у Центрі здоров’я та краси «АкваРай», дитячою книгою від письменниці Татусі Бо, іменним настінним календарем на 2019 рік.

№41 Валерія Хоменко – «Найпопулярнійший ведмедик». Нагороджується сертифікатом на медичні послуги від лікарні «БейбіДок», дитячою книгою від письменниці Татусі Бо, іменним настінним календарем на 2019 рік.

№6 Вікторія Куц – «Ведмедик читацьких симпатій». Нагороджується сертифікатом на медичні послуги від лікарні «БейбіДок», дитячою книгою від письменниці Татусі Бо, іменним настінним календарем на 2019 рік.

Переможці від «БейбіДок» та партнерів:

№19 Віка Мамай – «Найцікавіша історія ведмедика» Нагороджується квитками не безкоштовне відвідування Рівненського зоопарку, дитячою книгою від письменниці Татусі Бо, іменним настінним календарем на 2019 рік.

№32 Кіра Брушко – «Найоригінальніше фото».
Нагороджується сертифікатом на медичні послуги від лікарні «БейбіДок», дитячою книгою від письменниці Татусі Бо, іменним настінним календарем на 2019 рік.

№57 Ілля Пиж – «Ведмедик-захисник» Нагороджується квитками на безкоштовне відвідування Рівненського зоопарку, дитячою книгою від письменниці Татусі Бо, іменним настінним календарем на 2019 рік.

УСІ УЧАСНИКИ КОНКУРСУ ОТРИМАЮТЬ наліпки учасників конкурсу, ексклюзивні ведмедико-розмальовки, абонементи на одне безкоштовне відвідування Центру здоров’я та краси «АкваРай», фірмові кульки «БейбіДок».
Дякуємо всім учасникам! Запрошуємо на свято в «БейбіДок» в 6 жовтня.

Пертнери конкурсу Рівненський зоопарк та АкваРай – Центр Здоров’я та Краси

ТОВ "Центр дитячого здоров'я Бейбідок"

м. Рівне, вул. Буковинська, 3

(067)170-74-54
(095)290-89-80

babyDoc_logo_s

Час роботи:

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 15:00
Неділя: Вихідний

Copyright 2019 babydoc.rv.ua ©  All Rights Reserved

Подзвонити
Cresta Facebook Messenger