Юрій Поліщук: Лікар має бути фінансово вмотивованим і займатися тільки лікувальним процесом

Головний лікар лікарні “БейбіДок” Юрій Поліщук прокоментував перебіг медичної реформи для видання “Ваше здоров’я:
 

Щоб лікар почувався комфортно на своєму робочому місці, він повинен бути вмотивованим і займатися тільки лікувальним процесом. Лікар не має думати про забезпечення медикаментами й витратними матеріалами та про те, чи достатньо в пацієнта коштів на лікування, або ж перейматися оформленням купи паперів. Він повинен бути зосереджений винятково на пацієнтах.
Та водночас крім великого бажання працювати лікарю потрібно ще й забезпечувати родину (щоб не виникало конфліктів через те, що тато/мама- медик часто днює й ночує на роботі, отримуючи за це мізерні гроші), мати можливість добре відпочивати, і до всього — високий статус у суспільстві. Лікарі — це еліта суспільст­ва, і вони повинні відповідати цьому статусу в усіх сенсах. Відтак й умови їх роботи мусять бути відповідними. Хоча комфорт визначається не крутим обладнанням і гарним кабінетом, а насамперед мотивацією.
 
Тож реформа охорони здоров’я, яка нині відбувається, нам дуже потрібна. Зрозуміло, що вона зовсім не ідеальна. Але треба розуміти й те, що медицина виходить із скрутного становища, у якому перебувала останніх 30 років, тому за рік, 3 чи 5 років «витягнути» її на новий рівень нереально.
 
А проблеми є у всіх, хоча я назвав би їх вик­ликами. І їх треба гідно сприймати. Так, у нас в країні недосконала законодавча база, дуже малий досвід роботи приватних клінік (маю на увазі саме прозорий досвід), є певні юридичні та бюрократичні моменти, які заважають працювати. Тож треба оптимізувати законодавчі норми, що регулюють правові, фінансові й адміністративні взаємовідносини між лікувальними закладами. Адже державний заклад чи приватний — рівень надання медичних послуг має бути однаковим.
 
Повна версія матеріалу: https://www.vz.kiev.ua/shho-zavazhaye-likaryu-pratsyuvaty-yakisno/

ТОВ "Центр дитячого здоров'я Бейбідок"

м. Рівне, вул. Буковинська, 3

(067)170-74-54
(095)290-89-80

babyDoc_logo_s

Час роботи:

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 15:00
Неділя: Вихідний

Copyright 2019 babydoc.rv.ua ©  All Rights Reserved

Подзвонити
Cresta Facebook Messenger