У Рівному започаткували курси невідкладної медичної допомоги для матусь

У дитячій лікарні “БейбіДок”  разом з учасницями проекту для вагітних “Пузата мама” започаткували перші заняття з невідкладної допомоги діткам.

Практикуючі та досвідчені лікарі Павло Сілковський та Олександр Сілковський розповіли, що робити:  при високій температурі у немовлят та діток старшого віку; що ж таке “висока температура” та у яких випадках її слід збивати; як лікувати кашель; коли варто користуватись небулайзерами; як підтримувати удома комфортну для малюків температуру та ін.

На першій лекції лікарі звертали увагу на те, що робити в разі непередбачуваної ситуації, як допомогти дитині , як уникнути паніки та правильно покликати професійну допомогу.

Як розповідає головний лікар “БейбіДоку” Юрій Поліщук, такі зустрічі, лекції  з батьками  у закладі будуть проводитись регулярно.

– Це надзвичайно важлива річ, адже саме від дій найближчих для малюка людей – мами і тата , часто залежить життя дитини в ситуації, коли медик ще не поряд.Тому заняття по невідкладній допомозі ми будемо проводити на постійній основі. – наголошує лікар.

ЧаРівне.

ТОВ "Центр дитячого здоров'я Бейбідок"

м. Рівне, вул. Буковинська, 3

(067)170-74-54
(095)290-89-80

babyDoc_logo_s

Час роботи:

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 15:00
Неділя: Вихідний

Copyright 2019 babydoc.rv.ua ©  All Rights Reserved

Подзвонити
Cresta Facebook Messenger