World Polio Day у “Бейбідок”

Залишилось зовсім трошки, щоб така страшна хвороба як поліомієліт зникла назавжди. Тільки спільні дії і вакцинація зможуть побороти це лихо. У Світовий день боротьби з поліомієлітом лікарня «Бейбідок» приєдналась до всесвітнього флешмобу #EndPolioNow.  Про загрозу поліомієліту розповідає лікар-імунолог, головний дитячий імунолог Рівненської області Оксана Малко та головний лікар лікарні «БейбіДок» Юрій Поліщук.


Поліомієліт — гостре інфекційне захворювання. Він дуже швидко поширюється, найчастіше через брудні руки, заражену їжу та воду. Захворіти на поліомієліт може кожна невакцинована людина. Але найбільш сприйнятливі до вірусу поліомієліту діти до 5 років.  Вірус поліо може передаватися від людини до людини та інфікувати без жодних симптомів, поки не призведе до зараження того, хто не має щеплення. У одного з 200 хворих розвиваються деформації хребта і кінцівок, що стають причиною інвалідності. Ліків проти поліо не існує, єдиний захист — вакцинація.

Щоб перемогти хворобу має бути вакциновано 95% населення країни. Натомість рівень охоплення щепленнями проти поліомієліту в Україні є достатньо низьким. Якщо такі темпи будуть зберігатись до кінця року, то рівень охоплення щепленнями дітей досягне лише 62%. Дуже важливо, щоби в кожній сім’ї подбали про вакцинацію для дітей. Особливо, якщо дитина має хронічне захворювання, адже воно робить її більш вразливою для хвороби. Справжні протипоказання до щеплення трапляються дуже рідко. Проконсультуйтеся з вашим лікарем та вакцинуйте своїх дітей.

Отримати послугу щеплення від поліомієліту та інших хвороб можна отримати в лікарні «БейбіДок». Звертайтесь!

#WorldPolioDay #EndPolio #EndPolioNow #worldpolioday #БатькиЗаВакцинаціюРівне

ТОВ "Центр дитячого здоров'я Бейбідок"

м. Рівне, вул. Буковинська, 3

(067)170-74-54
(095)290-89-80

babyDoc_logo_s

Час роботи:

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 15:00
Неділя: Вихідний

Copyright 2019 babydoc.rv.ua ©  All Rights Reserved

Подзвонити
Cresta Facebook Messenger