У “Бейбідок” можна вакцинуватися від грипу

Прості речі рятують життя. А поінформованість стає ефективною зброєю протидії хворобам. Прості і зрозумілі інфографіки від громадських організацій про те, як розпізнати грип, як лікуватися і уникнути ускладнень. І найголовніше – як ефективно попередити грип.

 

Вакцинація – єдиний ефективний спосіб запобігти хворобі.

На віруси грипу не діють антибіотики, противірусні засоби не завжди ефективні. При цьому – високий ризик розвитку ускладнень. За даними МОЗ на грип та ГРВІ щороку хворіють більше 15 відсотків населення країни, майже п’ять відсотків з них доводиться госпіталізовувати. Грип швидко поширюється, тому щороку трапляються його епідемії. Жодна міра профілактики не буває настільки ефективною, як щеплення.

Хвороба не тільки краде наш час на роботу та відпочинок, а й лікування суттєво вдаряє по сімейному бюджету – на ліки щоразу доводиться витрачати сотні гривень. Тим часом щеплення обходиться значно дешевше, економить час, гроші та дозволяє зберегти здоров`я. Головне – вакцинуватися до початку сезону хвороб на грип та ГРВІ.

Лікарня «Бейбідок» дбає про здоровя своїх пацієнтів саме тому проводить кампанію «STOP ГРИП». Ми вже надаємо послуги вакцинації проти грипу вакцинами “Ваксигрип Тетра” (вартість комлексу послуг – 560 грн) та “ДжиСі Флю” (вартість комлексу послуг – 480 грн). Попередній запис за телефонами (067) 1707 454, (095) 290 89 80.

Вакцинація в “БейбіДок” – це попередній огляд та консультація лікаря, введення вакцини та подальший супровід лікарем пацієнта впродовж трьох днів в телефонному режимі.

ТОВ "Центр дитячого здоров'я Бейбідок"

м. Рівне, вул. Буковинська, 3

(067)170-74-54
(095)290-89-80

babyDoc_logo_s

Час роботи:

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 15:00
Неділя: Вихідний

Copyright 2019 babydoc.rv.ua ©  All Rights Reserved

Подзвонити
Cresta Facebook Messenger