Бейбідок» презентував нове відділення і стоматологію

Для рівненської приватної клініки «БейбіДок» – неможливого не буває. А побажання відвідувачів закон. Саме відвідувачі запропонували відкрити в центрі дитячого здоров’я сучасний кабінет стоматології. Не минуло й року – популярна клініка розширилась вдвічі. Усі нові відділення працюють за вже звичною адресою – вулиця Буковинська, 3.

Невдовзі зубки діткам тут лікуватиме високопрофесійний стоматолог на сучасному японському обладнанні. А ще в клініці пацієнтів лікують педіатри та ціла когорта вузькопрофільних спеціалістів не тільки з Рівного, а й інших відомих медичних закладів України.

До роботи приступає дитячий стоматолог Анатолій Якобчук. На надсучасному обладнані надаватимуть весь спектр стоматологічних послуг . В тому числі – лікування дитячих зубчиків під загальним знечуленням. Про таку послугу в «БейбіДоку» не один місяць просили відвідувачі. Кажуть, що довіряють якості лікування та комфорту  в клініці, а тому хочуть отримувати повний спектр медичних послуг.

– Наше завдання зробити лікування зубчиків не тільки якісним, а й максимально комфортним для дітей та батьків. Тому в клініці багато іграшок, мультиків та діє клініка лікування ведмедиків. Робимо все, щоб дітки знали важливість догляду за зубками та йшли їх лікувати з радість. В свою чергу ми забезпечуємо комплекс якісних послуг на сучасному японському обладнанні, – наголосив Анатолій Якобчук.

У «БейбіДоку» без черг приймають високопрофесійні лікарі всіх спеціалізацій. Вони найкращі в Рівненській області та за її межами. Лікар-дерматолог клініки «БейбіДок» Людмила Древецька – одна з тих лікарів, яких рекомендують чимало рівнян. Адже знають – її лікування буде ефективним і результативним.

– Ми поєднуємо багаторічний досвід з найсучаснішими методиками.  Застосовуємо сучасне обладнання. Тому до нас з усієї Рівненщини звертаються за лікуванням як наймолодші пацієнти, так і підлітки,  – наголосила   Людмила Древецька.

На базі «Бебідоку» будуть проводитися і курси відповідального батьківства, школа дитячого здоров’я.  Справді необхідними будуть і спеціалізовані медичні заняття та програми тривалого лікування та реабілітації з профільними лікарями. Лікар-неонатолог Зоряна Вуїв відома у Рівному, як один з кращих спеціалістів по сенсорній інтеграції  та альтернативній комунікації.

– Матері, які бачать якісь тривожні ознаки в розвитку дитини, можуть звернутися на первинну консультацію до нас, – розповіла Зоряна Вуїв. – Ми не тільки допомагаємо визначати проблему чи її відсутність, а й проводимо програму лікування. Залучаємо необхідних профільних лікарів – психологів, логопедів, неврологів. Робимо все, що дітки росли здоровими!

А ще «БейбіДок» стане першою дитячої клінікою на Рівненщині, де в сезон грипу та ГРВІ здорові дітки в очікуванні прийму лікаря не перетинатимуться з хворими. Адже  «БейбіДок» дбає про пацієнтів і тепер має два окремих входи з рецепціями для пацієнтів.

Дитяча клініка «Бейбідок» надає також комплексну послугу щеплення, зберігає та вводить вакцини. У “Бейбідок” є сучасне обладнання для проведення ультразвукової діагностики, фізіотерапії. Оперативно і без черг можна здати всі необхідні аналізи. Доступні всі види масажу. Популярністю користується і послуга виклику дитячого лікаря додому в місті Рівне.

А головне – це ще не всі новації. Колектив «БейбіДоку» здивує рівнян ще більшим спектром якісних медичних послуг. Бо гасло клініки – «БейбіДок» – це якісне й турботливе лікування».

Звертайтесь у центр дитячого здоров’я «Бейбідок» за телефонами (067)170-74-54, (095)290-89-80, на сайті https://babydoc.rv.ua та в соціальних мережах.

ТОВ "Центр дитячого здоров'я Бейбідок"

м. Рівне, вул. Буковинська, 3

(067)170-74-54
(095)290-89-80

babyDoc_logo_s

Час роботи:

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 15:00
Неділя: Вихідний

Copyright 2018 babydoc.rv.ua ©  All Rights Reserved

Подзвонити
Cresta Facebook Messenger