Перші у Рівному: завдяки Gastrolyzer у «Бейбідок» можна швидко і якісно діагностувати лактозну непереносимість

Найсучасніші технології медичної діагностики у лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту вже в Рівному. Приватна дитяча лікарня «Бейбідок» придбала новітній  пристрій Gastro+ Gastrolyzer. Тепер у лікарні не тільки працюють компетентні спеціалісти в галузі педіатрії, а й з’явилась можливість швидко і якісно діагностувати такі стани як: непереносимість лактози, фруктози, синдром надмірного бактеріального росту тощо .

У першій рівненській приватній дитячі лікарні постійно підвищують якість медичних послуг та роблять їх максимально комфортними для маленький пацієнтів та їх батьків. «Бейбідок» – перший серед медичних закладів Рівного придбав сучасний пристрій Gastro+ Gastrolyzer. Він дозволяє швидко і якісно проводити діагностику захворювань шлунково-кишкового тракту на основі вимірювань  параметрів  повітря, яке видихає пацієнт. Одразу ж після проведення дослідження пристрій показує результат на сенсорному екрані. Також всі показники доступні і на комп’ютері у вигляді таблиць та графіків.

– Захворювання  шлунково-кишкового тракту досить поширені у дітей. Традиційно,  для встановлення діагнозу діти та їх батьки змушені були проходити тривалі дослідження, обстеження та дороговартісні аналізи, проте навіть  після цього батьки не могли бути упевненими в результаті. З пристроєм Gastrolyzer – все по-іншому. Ще нещодавно діагностика  відповідних захворювань  займала дні чи навіть тижні,  вимагала  поїздки  в  інші міста, а нині у  «Бейбідок» вона триватиме кілька годин і одразу ж після неї можна розпочинати лікування, – розповів головний лікар лікарні «Бейбідок» Юрій Поліщук.

Гастролайзер дозволяє діагностувати цілу низку захворювань шлунково-кишкового тракту та , разом з тим, уникнути зайвих обстежень та не доцільних дієт. Чимало  звернень до лікарів стосуються саме діагностики непереносимості лактози у малюків. Що робити в такому разі? Чи варто відмовитися від молочних продуктів? Які обстеження варто робити , а які – ні? Чи пов’язані скарги із непереносимістю лактози? А може – це алергія на білок коров’ячого молока?

 – Лактозна непереносимость – стан, коли є порушення засвоєння кишечником малюка молочного цукру (лактози). Як правило, підозри на таке захворювання можуть виникати при вздутті живота, метеоризмі, тривалій діареї, відрижці, блювоті, поганому наборі ваги,  коліках – у  дітей першого року життя, – зауважує лікар-гастроентеролог  лікарні «Бейбідок» Ольга Зозуля.  – Ці розлади непокоять  і дітей, і батьків. Достовірно перевірити, чи є у дитини лактазна недостатність,  допоможе дихальний тест на гастролайзері. Тест відбувається не тільки швидко, а й неінвазивно (не потребує забору крові).  А подальша консультація з лікарем допоможе своєчасно вжити заходи необхідні для запобігання захворюванню і при необхідності  –  обрати коректне лікування.

Звертайтесь у центр дитячого здоров’я «Бейбідок» за телефонами (067)170-74-54, (095)290-89-80, на сайті https://babydoc.rv.ua та в соціальних мережах.

ТОВ "Центр дитячого здоров'я Бейбідок"

м. Рівне, вул. Буковинська, 3

(067)170-74-54
(095)290-89-80

babyDoc_logo_s

Час роботи:

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 15:00
Неділя: Вихідний

Copyright 2019 babydoc.rv.ua ©  All Rights Reserved

Подзвонити
Cresta Facebook Messenger