У “Бейбідок” постійно доступний Epipen – ін’єкції для протидії важкій алергічній реакції

Всі батьки дітей, котрі страждають від будь-яких алергічних проявів, знають, або, принаймні, чули цей термін – анафілаксія.
 

Анафілаксія – це серйозна алергічна реакція, яка потенційно може загрожувати життю. Симптоми можуть виникати протягом кількох секунд або хвилин після впливу речовини, до якої є алергія, і така речовина називається тригером алергії або алергеном. Анафілаксія виникає в результаті надмірної реакції імунної системи організму на нешкідливу речовину, наприклад, певні типи харчових продуктів. Організм реагує і виділяє хімічні речовини для свого захисту.
Така реакція може призводити до розвитку загрозливих для життя симптомів.
 
Epipen – це одноразовий, попередньо наповнений автоматичний пристрій для ін’єкцій, за допомогою якого в разі важкої алергічної реакції вводиться адреналін. Автоматичний шприц-тюбик Epipen призначений для застосування пацієнтом з метою ін’єкції стандартної дози адреналіну в ділянці стегна в разі розвитку анафілактичної реакції, яка загрожує життю.
Кожен шприц-тюбик Epipen можна використовувати тільки один раз.
 
БейбіДок турбується про безпеку своїх пацієнтів: всі кабінети лікарні, де проводяться будь-які маніпуляції, обладнані Епіпенами.
 
Лікарня БейбіДок – це якісна та безпечна допомога для Вашої дитини.
 
Попередній запис на прийом за телефонами: 067 17 07 454, 095 290 89 80.

ТОВ "Центр дитячого здоров'я Бейбідок"

м. Рівне, вул. Буковинська, 3

(067)170-74-54
(095)290-89-80

babyDoc_logo_s

Час роботи:

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 15:00
Неділя: Вихідний

Copyright 2019 babydoc.rv.ua ©  All Rights Reserved

Подзвонити
Cresta Facebook Messenger