«Бейбідок» пропонує ефективну профілактику ротавірусу

Пронос, блювання, слабкість, підвищена температура тіла – симптоми ротавірусної інфекції. Це гостре вірусне захворювання у народі ще називають «кишковий грип». Ротавірус дуже легко передається від людини до людини. Найчастіше – фекально-оральним шляхом через брудні руки, або забруднені речі та продукти. Це досить важка кишкова інфекція з високим рівнем зневоднення та високою ймовірністю потрапити в стаціонар. Майже 100% дітей хворіють на ротавірусну інфекцію у віці до 5 років. Як зазначає досвідчений лікар-інфекціоніст Зінаїда Юрчишина, досить часто цю патологію діагностують й у пацієнтів, які звертаються до лікарні «Бейбідок». А все тому, що свого часу батьки маленьких пацієнтів не вакцинували їх від цієї небезпечної інфекції.

– Вакцинація – найкращий спосіб захистити дитину від ротавірусу. У лікарні «Бейбідок» доступна вакцина «Ротарікс» бельгійського виробництва. Вона являє собою оральну суспензію. Вакцину у вигляді солодкого розчину крапають у ротик дитини. А тому вакцинація не спричиняє малюкові жодного дискомфорту, – розповідає головний лікар лікарні «Бейбідок» Юрій Поліщук. – Для вироблення стійкого імунітету вакцинацію потрібно робити двічі, починаючи з віку 6 тижнів. Між першою і другою дозами повинен бути інтервал не менше 4 тижнів. Дуже важливо завершити вакцинацію до 6 місячного віку.

Вакцинація від ротавірусної інфекції значно скорочує частоту госпіталізації та значні ускладнення від діареї. Вакцина «Ротарікс» безпечна, в більшості випадків не викликає алергічних реакцій та легко переноситься дітьми, а тому її можна застосовувати і недоношеним немовлятам, і немовлятам від ВІЛ-інфікованих матерів. Вакцину також можна вводити одночасно з іншими препаратами для щеплення (за винятком вакцини БЦЖ). Спеціальної підготовки для введення вакцини не потрібно.

Пам’ятайте – профілактика вакцинацією допоможе запобігти розвитку важкого захворювання у дитини. Подбайте про здоров’я та безпеку вашого малюка!

Попередній запис на прийом за телефонами: 067 17 07 454, 095 290 89 80

ТОВ "Центр дитячого здоров'я Бейбідок"

м. Рівне, вул. Буковинська, 3

(067)170-74-54
(095)290-89-80

babyDoc_logo_s

Час роботи:

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 15:00
Неділя: Вихідний

Copyright 2019 babydoc.rv.ua ©  All Rights Reserved

Подзвонити
Cresta Facebook Messenger