Приватна дитяча лікарня «Бейбідок» придбала новітній пристрій Gastro+ Gastrolyzer

Найсучасніші технології медичної діагностики у лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту вже в Рівному. Приватна дитяча лікарня «Бейбідок» придбала новітній  пристрій Gastro+ Gastrolyzer. Тепер у лікарні не тільки працюють компетентні спеціалісти в галузі педіатрії, а й з’явилась можливість швидко і якісно діагностувати такі стани як: непереносимість лактози, фруктози, синдром надмірного бактеріального росту тощо.

Пристрій дозволяє швидко і якісно проводити діагностику захворювань шлунково-кишкового тракту на основі вимірювань  параметрів  повітря, яке видихає пацієнт. Одразу ж після проведення дослідження пристрій показує результат на сенсорному екрані. Також всі показники доступні і на комп’ютері у вигляді таблиць та графіків.

Захворювання  шлунково-кишкового тракту досить поширені у дітей. Традиційно,  для встановлення діагнозу діти та їх батьки змушені були проходити тривалі дослідження, обстеження та дороговартісні аналізи, проте навіть  після цього батьки не могли бути упевненими в результаті. З пристроєм Gastrolyzer – все по-іншому. Ще нещодавно діагностика  відповідних захворювань  займала дні чи навіть тижні,  вимагала  поїздки  в  інші міста, а нині у  «Бейбідок» вона триватиме кілька годин і одразу ж після неї можна розпочинати лікування.

Звертайтесь у центр дитячого здоров’я «Бейбідок» за телефонами (067)170-74-54, (095)290-89-80

ТОВ "Центр дитячого здоров'я Бейбідок"

м. Рівне, вул. Буковинська, 3

(067)170-74-54
(095)290-89-80

babyDoc_logo_s

Час роботи:

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 15:00
Неділя: Вихідний

Copyright 2019 babydoc.rv.ua ©  All Rights Reserved

Подзвонити
Cresta Facebook Messenger