Актуальна інформація про наявність вакцин в лікарні «Бейбідок»

Актуальна інформація про наявність вакцин в лікарні «Бейбідок» станом на 20 березня 2020 року. Попередній запис на вакцинацію за телефонами: (067) 1707 454, (095) 290 89 80. Вакцинація в “БейбіДок” – це попередній огляд та консультація лікаря, введення вакцини та подальший супровід лікарем пацієнта впродовж трьох днів в телефонному режимі.
 

У нашій лікарні доступні послуги щеплення вакцинами:
 
«Пентасим» – проти дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент), поліомієліту інактивована та вакцина для профілактики інфекцій, спричинених haemophilus типу B. Виробництва Sanofi Pasteur, Франція.
 
«Гексаксим» – проти дифтерії, правця, кашлюка, гепатиту В, поліомієліту, гемофільної інфекції. Виробництва Sanofi Pasteur, Франція.
 
«Тетраксим» – проти дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту. Виробництва Sanofi Pasteur, Франція.
 
«Бустрикс» – для профілактики дифтерії, правця, кашлюку. Виробництва GlaxoSmithKline, Бельгія.
 
«Превенар» – вакцина пневмококова полісахаридна кон’югована (тринадцятивалентна, адсорбована). Виробництва Wyeth Pharmaceuticals,Великобританія.
 
«Інфанрикс Гекса» – комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент), гепатиту в, поліомієліту та захворювань, збудником яких є haemophilus influenzae типу B. Виробництва GlaxoSmithKline, Бельгія.
 
«ІНФАНРИКС ІПВ» – для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент) та поліомієліту. GlaxoSmithKline, Бельгія.
 
«ЦЕРВАРИКС» – для профілактики захворювань, що викликаються вірусом папіломи людини типів 16 та 18. GlaxoSmithKline, Бельгія.
 
«Менактра» – чотирьохвалентна менінгококова кон’югована вакцина. Виробництва Sanofi Pasteur, Франція.
 
«Енджерикс» – для профілактики вірусного гепатиту В. Виробництва GlaxoSmithKline, Бельгія.
 
«Інфлувак» – для профілактики грипу, поверхневий антиген, інактивована. Виробництва Абботт Біолоджікалз БВ, Нідерланди.
 
Вакцинація — найефективніший спосіб захисту від інфекційних захворювань. Імунна система реагує на введену вакцину, виробляючи імунітет проти інфекції, і таким чином формує у вашої дитини захист проти хвороб.
 
Під час проведення вакцинації лікарня «Бейбідок» дотримується жорстких протиепідемічних заходів:
– Відвідування закладу можливе виключно по попередньому запису після надання детальних відповідей на всі запитання медреєстратора. Ми залишаємо за собою право надати аргументовану відмову в консультації фахівцем “БейбіДоку”.
– У нас постійно працює дві секції лікарні з окремими входами та рецепціями.
– Перебування в лікарні можливе лише із дотриманням суворих санітарно-гігієнічних правил (в тому числі гігієна рук, використання засобів індивідуального захисту), з якими Вас буде ознайомлено при вході.
– На консультацію до лікаря допускається дитина лише з одним із батьків. Перебування очікуючих родичів на рецепції лікарні – суворо заборонене.
– Проведення поточної дезінфекції у приміщеннях закладу згідно вимог МОЗ та правил дезінфекції, передстерилізаційного очищення та стерилізації медичних виробів.
 
 
 

ТОВ "Центр дитячого здоров'я Бейбідок"

м. Рівне, вул. Буковинська, 3

(067)170-74-54
(095)290-89-80

babyDoc_logo_s

Час роботи:

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 15:00
Неділя: 9:00 - 15:00

Copyright 2019 babydoc.rv.ua ©  All Rights Reserved

Подзвонити
Cresta Facebook Messenger