Конкурсу дитячих малюнків «Вакцина – мій супергерой»

Ми підтримуємо вакцинацію та постійно інформуємо сім’ї наших пацієнтів про її важливість і необхідність, як єдиного способу захисту від різноманітних смертельно небезпечних хвороб. Саме тому лікарня «Бейбідок» з радістю долучається до проведення конкурсу дитячих малюнків на тему «Вакцина – мій супергерой». У Рівному конкурс організовує громадська організація “Батьки за вакцинацію – Рівне”.

Щоб взяти участь у конкурсі потрібно надіслати в групу (https://www.facebook.com/groups/bzvrivne/) малюнки своїх діток до 23 квітня включно (обов’язково вказавши прізвище, ім’я та вік дитини, населений пункт). Учасниками конкурсу можуть бути діти віком до 16 років з усієї Рівненської області.

Голосування розпочнеться 24 квітня. А 26 квітня о 20.00 буде оголошено трьох переможців, які отримають найбільше вподобань. Головний приз переможцю від нас – подарунковий сертифікат на відвідування лікарні «Бейбідок» та іграшковий БейбіДокМобіль.

Отож, закликаємо усіх охочих дітлахів та їх батьків брати участь у конкурсі малюнків та з нетерпінням чекаємо ваших чудових робіт!

Зазначимо, що 20-26 квітня оголошено в Україні тижнем імунізації. Переконані, що вакцинація – одна із запорук формування міцного здоров’я. А здорові діти – це щасливі діти (і дорослі).

ТОВ "Центр дитячого здоров'я Бейбідок"

м. Рівне, вул. Буковинська, 3

(067)170-74-54
(095)290-89-80

babyDoc_logo_s

Час роботи:

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 15:00
Неділя: 9:00 - 15:00

Copyright 2019 babydoc.rv.ua ©  All Rights Reserved

Подзвонити
Cresta Facebook Messenger