Наявність вакцин у “БейбіДок” у Рівному станом на на 14 травня

Лікарня «Бейбідок» продовжує проводити планову вакцинацію. Довідки та попередній запис на вакцинацію за телефоном: (067) 1707 454 з 09.00 до 16.00. Вакцинації проводяться щопонеділка та щосереди.

Станом на 14 травня у нашій лікарні доступні послуги щеплення вакцинами:

«Пентаксим» – проти дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент), поліомієліту інактивована та вакцина для профілактики інфекцій, спричинених haemophilus типу B. Виробництва Sanofi Pasteur, Франція. У нас діє ЗНИЖКА на вакцину «Пентаксим».

«Гексаксим» – проти дифтерії, правця, кашлюка, гепатиту В, поліомієліту, гемофільної інфекції. Виробництва Sanofi Pasteur, Франція.

«Тетраксим» – проти дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту. Виробництва Sanofi Pasteur, Франція.

«Бустрикс» – для профілактики дифтерії, правця, кашлюку. Виробництва GlaxoSmithKline, Бельгія.

«Бустрикс Поліо» – інактивована комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент) і поліомієліту. GlaxoSmithKline Biologicals S.A., Бельгія.

«Превенар» – вакцина пневмококова полісахаридна кон’югована (тринадцятивалентна, адсорбована). Виробництва Wyeth Pharmaceuticals,Великобританія.

«Інфанрикс» – комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент). GlaxoSmithKline, Бельгія.

«Інфанрикс Гекса» – комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент), гепатиту в, поліомієліту та захворювань, збудником яких є haemophilus influenzae типу B. Виробництва GlaxoSmithKline, Бельгія.

«Інфанрикс ІПВ + HIb» – для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент) та поліомієліту та захворювань, збудником яких є Haemophilus influenzae типу b. GlaxoSmithKline, Бельгія.

«Церварикс» – для профілактики захворювань, що викликаються вірусом папіломи людини типів 16 та 18. GlaxoSmithKline, Бельгія.

«Менактра» – чотирьохвалентна менінгококова кон’югована вакцина. Виробництва Sanofi Pasteur, Франція.

«Енджерикс» – для профілактики вірусного гепатиту В. Виробництва GlaxoSmithKline, Бельгія.

«Варілрикс» – для профілактики «вітрянки» (вітряної віспи). GlaxoSmithKline, Бельгія.

Вакцинація в “БейбіДок” – це попередній огляд та консультація лікаря, введення вакцини та подальший супровід лікарем пацієнта впродовж трьох днів в телефонному режимі.

Нагадуємо, що під час проведення вакцинації ми дотримуємося жорстких протиепідемічних заходів.

Тому:
– відвідувати заклад можна лише за попереднім записом та після детальної консультації медреєстратора ( ми залишаємо за собою право надати аргументовану відмову у консультації фахівцем “БейбіДоку”);
– перебувати в лікарні можна лише дотримуючись суворих санітарно-гігієнічних правил (гігієна рук, використання засобів індивідуального захисту та ін..), з якими Вас ознайомлять при вході;
– на консультацію до лікаря допускається дитина лише з одним із батьків. Очікувати будь-кому із родичів на рецепції лікарні – суворо заборонено.
– у нас постійно працює дві секції лікарні з окремими входами та рецепціями та проводиться поточна дезінфекція у приміщеннях закладу згідно із вимогами МОЗ та правилами дезінфекції, передстерилізаційного очищення та стерилізації медичних виробів.

 

ТОВ "Центр дитячого здоров'я Бейбідок"

м. Рівне, вул. Буковинська, 3

(067)170-74-54
(095)290-89-80

babyDoc_logo_s

Час роботи:

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 15:00
Неділя: Вихідний

Copyright 2019 babydoc.rv.ua ©  All Rights Reserved

Подзвонити
Cresta Facebook Messenger