У “Бейбідок” можна швидко та зручно пройти профогляд дитини перед садочком або школою

Невдовзі розпочнеться новий навчальний рік, а тому батькам слід подумати про обстеження стану здоров’я своїх дітей та отримання відповідних медичних довідок для оформлення в садочок, школу чи вищий навчальний заклад.

Швидко, зручно, без черги пройти необхідне медичне обстеження можна у “БейбіДок”.

Як пояснює головний лікар  “БейбіДок” Юрій Поліщук, щоб оформити дитину в дитсадок, батькам потрібно привести її до педіатра. Після проходження медогляду педіатр виписує довідку довільної форми. При цьому медичний огляд у спеціалістів вузького профілю та загальнольноклінічні аналізи не є обов’язковими. Їх необхідно буде зробити лише тоді, коли педіатр визначить у цьому потребу, або ж за бажанням батьків.

У довідці для оформлення у дитячий садочок вказуються прізвище, ім’я та по-батькові дитини, її дата народження та адреса проживання, а також те, що вона здорова та може відвідувати дошкільний навчальний заклад.

Профілактичний огляд проходять і школярі. За результатами медогляду педіатр видає довідку 086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду”.

А ось медична довідка 086/о є обов’язковою для абітурієнтів, які вступають до навчальних закладів всіх рівнів акредитації. Цю довідку також видасть лікар клініки “БейбіДок”.

Зазначимо, що окрім цих медичних довідок для оформлення до садочка або школи при наявності всіх підтверджуючих записів видається копія довідки форми 063/о (карта профілактичних щеплень).

Профілактичний візит перед походом до садочка (школи) до педіатра клініки “БейбіДок” – чудова нагода краще дізнатися про стан здоров’я дитини, вчасно виявити наявні порушення в роботі тих чи інших органів та систем, проконсультуватися щодо профілактики та лікування хвороб, здорового і раціонального харчування. Адже під час навчання у малечі збільшуються психоемоційні та фізичні навантаження, тому слід пересвідчитися, що за станом здоров’я дитина до них готова.

Попередній запис на прийом за телефонами: 067 17 07 454, 095 290 89 80.

 

 

 

 

 

 

 

ТОВ "Центр дитячого здоров'я Бейбідок"

м. Рівне, вул. Буковинська, 3

(067)170-74-54
(095)290-89-80

babyDoc_logo_s

Час роботи:

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 15:00
Неділя: Вихідний

Copyright 2019 babydoc.rv.ua ©  All Rights Reserved

Подзвонити
Cresta Facebook Messenger