Лікування дитячих зубів уві сні у “Бейбідок”

Похід до дантиста викликає паніку та тривогу у дитини? У “БейбіДок” знають, як зробити  лікування зубів приємним і безстрашним. Ми рекомендуємо використовувати седацію. “Спляча стоматологія” – популярний у світі метод лікування зубів, завдяки якому всі маніпуляції відбуваються абсолютно комфортно для маленького пацієнта.

Через страх перед медичними процедурами багато дітей поводяться неспокійно у кріслі стоматолога. А це, в свою чергу, заважає роботі лікаря і збільшує ризик травмування. Малеча також може відчувати серйозний стрес від необхідності довго і нерухомо сидіти в кріслі. Лікування зубів “уві сні” вирішує ці проблеми. За допомогою седативних препаратів дитину вводять у приємний стан напівдрімоти, під час якого вона чує і реагує на слова лікаря.

У напівсні діти спокійні і не відчувають страху. Вони здатні довго перебувати у стоматологічному кріслі. А тому за один прийом лікар-стоматолог “БейбіДоку” може пролікувати відразу кілька зубів. Медикаментозний сон безпечний, він не має побічних ефектів та не потребує спеціальної підготовки. А після нього дитина почуває себе комфортно та легко.

Номери телефонів для запису на консультації: (067)170-74-54, (095)290-89-80.

ТОВ "Центр дитячого здоров'я Бейбідок"

м. Рівне, вул. Буковинська, 3

(067)170-74-54
(095)290-89-80

babyDoc_logo_s

Час роботи:

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 15:00
Неділя: Вихідний

Copyright 2019 babydoc.rv.ua ©  All Rights Reserved

Подзвонити
Cresta Facebook Messenger