У «БейбіДок» новинка – надсучасний апарат ультразвукової діагностики преміум класу!

СBit 8 – діагностична система нового покоління для рутинних і поглиблених досліджень. Обладнання також дозволяє проводити один з найбільш сучасних методів ультразвукової діагностики еластографію, стрес-ехо в кардіології, педіатричне обстеження кульшових суглобів з графіком дисплазії. Арарат оснащений потужним програмним забезпеченням для формування об’ємного зображення. CBit 8 підтримує інноваційні датчики, які забезпечують візуалізацію найвищої якості.

Ультразвукова діагностика – важливий етап у постановці діагнозу. Це найбільш поширений метод діагностики, що використовуються для виявлення захворювань різного походження. Сучасні ультразвукові системи використовують і для скринінгу, і для проведення експертної оцінки патологічного процесу.

– Перевагами ультразвукового дослідження порівняно з іншими методами діагностики є доступність, безпечність для пацієнта, можливість оцінки функціонального стану органів і систем організму, – відзначає лікар УЗД Анна Чечель.

У лікарні «БейбіДок» ультразвукову діагностику проводять на найсучаснішому обладнанні.

– Ми постійно оновлюємо медичне обладнання, встановлюємо найсучасніші діагностичні апарати для найвищого рівня надання медичних послуг, – наголосила директор центру дитячого здоров’я «БейбіДок» Ольга Поліщук.

Пацієнти лікарні «БейбіДок» можу пройти обстеження будь-якої складності. Відразу на місці ви отримаєте опис та професійне роз’яснення результатів УЗД, консультацію фахівців, які призначать необхідне лікування, інші необхідні обстеження.

Записуйтесь на прийом за телефонами: (067)170-74-54, (095)290-89-80.

 

ТОВ "Центр дитячого здоров'я Бейбідок"

м. Рівне, вул. Буковинська, 3

(067)170-74-54
(095)290-89-80

babyDoc_logo_s

Час роботи:

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 15:00
Неділя: Вихідний

Copyright 2019 babydoc.rv.ua ©  All Rights Reserved

Подзвонити
Cresta Facebook Messenger