З Gastrolyzer – швидка діагностика непереносимості лактози

У медичному центрі «БейбіДок» завдяки новітньому прострою Gastro+ Gastrolyzer можна швидко і якісно діагностувати такі стани як: непереносимість лактози, фруктози, синдром надмірного бактеріального росту.

🆒 – Gastrolyzer дозволяє швидко і якісно проводити діагностику захворювань шлунково-кишкового тракту на основі вимірювань параметрів повітря, яке видихає пацієнт. Одразу ж після проведення дослідження пристрій показує результат на сенсорному екрані. Також всі показники доступні і на комп’ютері у вигляді таблиць та графіків, – розповідає лікар-гастроентеролог лікарні «Бейбідок» Ольга Зозуля.

🔬Традиційно, для встановлення діагнозу діти та їх батьки змушені були проходити тривалі багатоденні дослідження, обстеження та дороговартісні аналізи, проте навіть після цього батьки не могли бути упевненими в результаті. З пристроєм Gastrolyzer – все по-іншому. Діагностика у «Бейбідок» триває всього кілька годин і одразу ж після неї можна розпочинати лікування.
🔍 Чимало звернень до лікарів стосуються саме діагностики непереносимості лактози у малюків. Що робити в такому разі? Чи варто відмовитися від молочних продуктів? Які обстеження варто робити , а які – ні? Чи пов’язані скарги із непереносимістю лактози? А може – це алергія на білок коров’ячого молока?

Лактозна непереносимость – стан, коли є порушення засвоєння кишечником малюка молочного цукру (лактози). Як правило, підозри на таке захворювання можуть виникати при вздутті живота, метеоризмі, тривалій діареї, відрижці, блювоті, поганому наборі ваги, коліках – у дітей першого року життя. Ці розлади непокоять і дітей, і батьків. Достовірно перевірити, чи є у дитини лактазна недостатність, допоможе дихальний тест на гастролайзері. Тест відбувається не тільки швидко, а й неінвазивно (не потребує забору крові). А подальша консультація з лікарем допоможе своєчасно вжити заходи необхідні для запобігання захворюванню і при необхідності – обрати коректне лікування.

📲 Звертайтесь у центр дитячого здоров’я «Бейбідок» за телефонами (067)170-74-54, (095)290-89-80

ТОВ "Центр дитячого здоров'я Бейбідок"

м. Рівне, вул. Буковинська, 3

(067)170-74-54
(095)290-89-80

babyDoc_logo_s

Час роботи:

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 15:00
Неділя: Вихідний

Copyright 2019 babydoc.rv.ua ©  All Rights Reserved

Подзвонити
Cresta Facebook Messenger