Ліснічук Тетяна Володимирівна

Тетяна Володимирівна з дитинства мріяла стати лікарем, хоча раніше у родині медиків не було. Однак бажання допомагати іншим, лікувати саме дітей – змотивували майбутнього лікаря опановувати саме цю професію. Пані Тетяна успішно здобула спеціальність «Педіатрія» у Національному медичному університеті імені Богомольця. Після чого почала роботу за фахом. Тетяна Володимирівна напрацювала свої маленькі професійні секрети підходу до дітей і батьків, але нам погодилась їх відкрити.
– Хороший дитячий лікар, має не тільки вилікувати хворобу, а й знайти окремий підхід до дитини та батьків. З дітьми треба бути щирими, вони на емоційному рівні відчувають фальш. Треба бути для них другом, а не строгою тіткою. Натомість батькам намагаюсь все пояснювати доступно, але чітко і зрозуміло, занотувати і пояснити план лікування. Даю свій мобільний, щоб вони могли при потребі уточнити щось. Я сама мама, тому розумію настільки це важливо для батьків, – зауважила Тетяна Володимирівна.
Дитяча клініка «Бейбідок» – це в першу чергу високопрофесійні та прогресивні лікарі, які знаходять підхід до кожної дитини. Ми співпрацюємо тільки з кращими лікарями.

ТОВ "Центр дитячого здоров'я Бейбідок"

м. Рівне, вул. Буковинська, 3

(067)170-74-54
(095)290-89-80

babyDoc_logo_s

Час роботи:

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 15:00
Неділя: Вихідний

Copyright 2018 babydoc.rv.ua ©  All Rights Reserved

Подзвонити