Каплун Леонід Вікторович

Хірург, ендоскопіст. Вища кваліфікаційна категорія. Стаж роботи – 15 років.

Виконує діагностичну гастро- та колоноскопію дорослим та дітям.   У пацієнтів клініки є можливість пройти обстеження будь-якої складності. Відразу на місці ви отримаєте опис та професійне роз’яснення результатів ендоскопії, фото-відео фіксацію обстежень, можливість запису на електронний носій, консультацію фахівців, які призначать необхідне лікування, інші необхідні обстеження.

Ендоскопічні операції та маніпуляції включають видалення поліпів, балонну дилятацію звужень, стентування жовчних проток, ендоскопічне видалення каменів жовчних проток, зупинка кровотечі, видалення сторонніх тіл.

Ендоскопічна діагностика – важливий етап у встановленні діагнозу. Це один із найбільш точних методів діагностики, що використовується для виявлення захворювань шлунково-кишкового тракту.  Сучасні ендоскопічні системи застосовують як для скринінгу, так і для проведення ендоскопічного видалення патологічного процесу.

Скринінг у нашому кабінеті в «БейбіДок» включає:

– гастроскопію – ендоскопічне дослідження стравоходу, шлунку, дванадцятипалої кишки цифровим відеоендоскопом: виявляє мінімальні відхилення від норми та дозволяє виявити онкопатологію на ранній стадії;

– біопсійний експрес-тест на можливу наявність бактерії Helicobacter pylori в слизовій шлунку;

–  за бажанням можливе повне знеболення шляхом довенної “малої” анестезії”, “глибокий сон”.

– маємо ультратонкий гастроскоп для проведення обстеження через ніс.  Ендоскопічне дослідження стравоходу, шлунку, дванадцятипалої кишки проводиться цифровим відеоендоскопом, колоноскопія – цифровим колоноскопом: виявляє мінімальні відхилення від норми та дозволяє виявити онкопатологію на ранній стадії; за бажанням можливе повне знеболення шляхом довенної “малої” анестезії”, ” глибокий сон”.

ТОВ "Центр дитячого здоров'я Бейбідок"

м. Рівне, вул. Буковинська, 3

(067)170-74-54
(095)290-89-80

babyDoc_logo_s

Час роботи:

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 15:00
Неділя: Вихідний

Copyright 2019 babydoc.rv.ua ©  All Rights Reserved

Подзвонити