Ліснічук Тетяна Володимирівна

Тетяна Володимирівна з дитинства мріяла стати лікарем, хоча раніше у родині медиків не було. Однак бажання допомагати іншим, лікувати саме дітей – змотивували майбутнього лікаря опановувати саме цю професію. Пані Тетяна успішно здобула спеціальність «Педіатрія» у Національному медичному університеті імені Богомольця. Після чого почала роботу за фахом. Тетяна Володимирівна напрацювала свої маленькі професійні секрети підходу до дітей і батьків, але нам погодилась їх відкрити.
– Хороший дитячий лікар, має не тільки вилікувати хворобу, а й знайти окремий підхід до дитини та батьків. З дітьми треба бути щирими, вони на емоційному рівні відчувають фальш. Треба бути для них другом, а не строгою тіткою. Натомість батькам намагаюсь все пояснювати доступно, але чітко і зрозуміло, занотувати і пояснити план лікування. Даю свій мобільний, щоб вони могли при потребі уточнити щось. Я сама мама, тому розумію настільки це важливо для батьків, – зауважила Тетяна Володимирівна.
Дитяча лікарня «БейбіДок» – це в першу чергу високопрофесійні та прогресивні лікарі, які знаходять підхід до кожної дитини. Ми співпрацюємо тільки з кращими лікарями.

Педіатр – це перший і головний лікар для дитини від народження і аж до повноліття, з яким у кожної сім’ї вибудовуються довготривалі відносини. Саме до нього за допомогою та професійною консультацією найперше звертаються батьки, коли дитина занедужала. Це той фахівець, який діагностує хворобу дитини та методи її лікування, радить, як правильно та раціонально харчуватися, розробляє індивідуальний план вакцинації, профілактики захворювань і терапії різних станів, призначає необхідні аналізи чи спрямовує за потреби до вузькоспецілізовних фахівців.

Обов’язково слід звернутися до педіатра, якщо у дитини:
– складності при грудному вигодовуванні;
– зниження темпу збільшення зросту і ваги;
– висока температура, або зниження температури;
– нудота, блювота;
– діарея;
– порушення поведінки (неспокій, зниження активності);
– часті респіраторні інфекції;
– бронхіальна астма;
– цукровий діабет;
– атопічний дерматит;
– дисфункція шлунково-кишкового тракту;
– затримка нервово-психічного розвитку;
– підвищення апетиту або зниження апетиту;
– болі в суглобах, м’язах, в тілі, в горлі, в області живота, або головний біль;
– риніт, кашель, задишка, утруднене дихання;
– шкірні висипання.

На прийомі у лікарні «БейбіДок» педіатр:
– проводить патронаж першого року життя, стежить за розвитком дитини;
– консультує з питань грудного вигодовування та догляду за дитиною;
– аналізує скарги дитини (сім’ї);
– всебічно оглядає органи і системи дитини;
– призначає консультацію вузьких спеціалістів;
– розробляє індивідуальний план вакцинації для дитини;
– призначає та корегує необхідну терапію.

Педіатр лікарні «Бейбідок» – найкращий друг та порадник для маленьких пацієнтів та їх батьків. Основою відносин між педіатром та маленьким пацієнтом і його сім’єю є довіра, яка ґрунтується на професіоналізмі, компетентності, індивідуальному підході до дитини, чітких, ясних, зрозумілих поясненнях про хід лікування чи профілактику захворювання для батьків, і, що також не менш важливо, привітності.

ТОВ "Центр дитячого здоров'я Бейбідок"

м. Рівне, вул. Буковинська, 3

(067)170-74-54
(095)290-89-80

babyDoc_logo_s

Час роботи:

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 15:00
Неділя: Вихідний

Copyright 2019 babydoc.rv.ua ©  All Rights Reserved

Подзвонити