Вакцинація — найефективніший спосіб захисту від інфекційних захворювань. Імунна система реагує на введену вакцину, виробляючи імунітет проти інфекції, і таким чином формує у вашої дитини захист проти хвороби.

Вакцинація потрібна для захисту вашої дитини. Інфекційні хвороби дуже небезпечні, можуть викликати ускладнення, інвалідність, деякі — смерть. Вакцинація захищає вашу дитину від інфекцій, запобігає тяжкому перебігу хвороби й ускладненням — у випадку інфікування. Загартовування, добре харчування важливі для здоров’я дитини, але, на жаль, вони не захищають від інфекційних хвороб. Ніщо не зможе захистити вашу дитину від небезпечних інфекцій краще за вакцинацію. Альтернатив вакцинації немає.

Згідно з календарем профілактичних щеплень в Україні дитина отримує захист від 10 інфекцій: гепатиту В, туберкульозу, дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліту, гемофільної інфекції, кору, краснухи і паротиту (свинки).

Чому важливо, щоб більшість дітей були вакциновані? Якщо 95% людей мають імунітет проти інфекційного захворювання, воно не пошириться територією країни, навіть якщо буде завезене з іншої держави. Такий імунітет називається „колективним”. Колективний імунітет захищає дітей, котрим не можна проводити вакцинацію через постійні чи тимчасові протипоказання. Колективний імунітет може бути сформовано лише в результаті охоплення вакцинацією понад 95% населення.

Актуальна інформація про наявність вакцин в клініці «Бейбідок». Попередній запис на вакцинацію за телефонами: (067) 1707 454, (095) 290 89 80.  Вакцинація в "БейбіДок" – це попередній огляд та консультація лікаря, введення вакцини та подальший супровід лікарем пацієнта впродовж трьох днів в телефонному режимі.

У нашій клініці доступні послуги щеплення вакцинами: 

«Гексаксим» - проти дифтерії, правця, кашлюка, гепатиту В, поліомієліту, гемофільної інфекції. Виробництва Sanofi Pasteur, Франція.

«Тетраксим» - проти дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту. Виробництва Sanofi Pasteur, Франція.

«Хіберикс» - проти гемофільної інфекції. Виробництва GlaxoSmithKline, Бельгія.

«Ротарикс» - для профілактики ротавірусної інфекції. Виробництва GlaxoSmithKline, Бельгія.

«Енджерикс-В» - для профілактики вірусного гепатиту В. Виробництва GlaxoSmithKline, Бельгія.

«Церварикс» - для профілактики захворювань, що викликаються вірусом папіломи людини. Виробництва GlaxoSmithKline, Бельгія.

«Бустрикс поліо» - для профілактики дифтерії, правця, кашлюку /ацелюлярний компонент/ (DTPa) та поліомієліту (IPV). Виробництва GlaxoSmithKline, Бельгія.

«Ваксігрип»  - для профілактики грипу у дорослих і дітей. Виробництва Sanofi Pasteur, Франція.

 

 

Розділ знаходиться на стадії наповнення.

Залюбки відповімо на ваші питання про вакцинацію за телефонами: (067) 1707 454, (095) 290 89 80