відгук 5

У «Бейбідок» – професіонали своєї справи!

Відгуки батьків про лікарню «Бейбідок» – Ліза Гавришко:
відгук 4

Жодна лікарня Рівного не має такого рівня відповідальності і щирості до діток!

Відгуки батьків про лікарню «Бейбідок» – Ирина Хамдамова:

– Жодна лікарня Рівного не має такого рівня відповідальності і щирості до діток. Я особисто була дуже приємно здивована обслуговуванням . Все спілкування в приємному тоні , відчуваєш себе віп- клієнтом )))). Все в ігровій формі  і навіть коли дитина розкидає ті пазли по підлозі чи букви з дошки я не почула жодного зауваження. Аналізи взяли швидко, що Єва навіть не встигла зрозуміти що відбулось. Особистий лікар дуже уважно обстежив Єву і дозволив зробити щеплення. Прийшовши в «Бейбідок» отримуєш максимум уваги від персоналу.

відгук 1

БейбіДок» – місце, в яке хочеться ходити

Відгуки батьків про лікарню «Бейбідок» – Юлія Галкіна​:

– У нас було 2 візити в «БейбіДок» і точно можу сказати, що ми прийдемо ще.) Перше, що підкуповує, привітний персонал, відсутність черг і скупчення людей, абсолютно спокійна атмосфера. Саме в таке місце хочеться ходити і та плановий огляд, і на щеплення, адже лікарня перестала бути стресом як для мене так і для дитини.)
Єдиний недолік, як на мене, відсутність кімнатки, де можна спокійно переодягнути малюка чи погодувати. Всяке буває, наш візит щодо щеплення затягнувся на 2 години, нам звичайно знайшли вільний кабінет, але хотілося б щоб така кімната була передбачена наперед, щоб нікому не приносити незручностей.
Бажаю успіху, розвитку та вдосконалення!

відгук 2

У Рівному нарешті є лікарня без черг

 Відгуки батьків про лікарню «Бейбідок» – Ольга Ружанская:

– Я задоволена що у нас нарешті є лікарня де без черг і проблем можна звернутися до будь якого лікаря, чи зробити щеплення дитині, хоча хотілося б цін по дешевше))) Персонал молодий і привітний, для дітей є куточки з іграшками да й зовнішній вигляд закладу і медпрацівників не лякає моїх діточок!

1

Вакцинація у «Бейбідок» це зручно!

Відгуки батьків про лікарню «Бейбідок» – Marina Dulevich:

Довго чекали поки в аптеках з’явиться потрібна вакцина – не дочекались. Тому  сходили на вакцинацію у приватну дитячу лікарню «Бейбідок»! Без черги, без зайвих витрат часу – все пройшло добре. Наша лікар Красько С.В. все доступно пояснила, а медсестра швиденько зробила «коль»-манюня навіть не плакала!

ТОВ "Центр дитячого здоров'я Бейбідок"

м. Рівне, вул. Буковинська, 3

(067)170-74-54
(095)290-89-80

babyDoc_logo_s

Час роботи:

Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 19:00
Субота: 9:00 - 15:00
Неділя: Вихідний

Copyright 2019 babydoc.rv.ua ©  All Rights Reserved

Подзвонити
Cresta Facebook Messenger